Британський штам коронавірусу за тиждень виявили ще у п'яти країнах

Британський штам заражає людей на 36-75% більше, ніж SARS-CoV-2

Загальна кількість країн, де зафіксовано британський варіант COVID-19, досягла 111, південноафриканський штам виявлений в 58 країнах, а бразильський — в 32.

Штам коронавірусу VOC 202012/01, виявлений спочатку в Великобританії і який вчені характеризують, як більш заразний, за останній тиждень виявили ще в п’яти країнах. Таким чином загальна кількість держав, де було виявлено даний варіант COVID-19, досягла 111, пише ТАСС.

При цьому американський штам зафіксований в 58 країнах, а бразильський — в 32, повідомили експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

Згідно з даними досліджень, здатність британського штаму коронавірусу заражати людей на 36-75% вища, ніж у спочатку відомого штаму SARS-CoV-2.

При цьому ризик госпіталізації у пацієнтів, інфікованих цим варіантом, підвищується. Також хвороба характеризується більш важким перебігом і при цьому великий ризик летального результату.

Вчені пояснили особливу заразність британського штаму COVID

Додамо, на думку міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, британський штам привезли заробітчани. Мутацію виявили у двох трудових мігрантів в Івано-Франківській області.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.