Британські спецпризначенці одягли паранджу, щоб дістатися до Кабулу - ЗМІ

Було кілька ризикованих моментів — джерело

Спецпризначенцям довелося перервати операцію та своїм ходом повертатися в Кабул. Вони одягнули паранджу і так обдурили талібів.

 

Британські спецпризначенці з підрозділу SAS (Special Air Service, Спеціальна авіадесантна служба), які виконували завдання на півдні Афганістану, надягли на себе паранджу, щоб обдурити талібів і дістатися в аеропорт Кабулу, пише The Sunday Express.

 

Близько 20 бійців спецпризначення було попереджено про відсутність вертольотів для їхньої евакуації із країни. Вони прикинулися жінками і здійснили багатосоткілометровий перехід у Кабул.

 

«Військовослужбовці кинули велику частину свого обладнання, крім зброї та боєприпасів, і прикрилися паранджею», — розповіло джерело видання в британському Міноборони.

 

За словами співрозмовника видання, команда SAS була в Афганістані кілька місяців і виконувала секретну розвідувальну місію, коли все «пішло шкереберть».

 

Спецпризначенці отримали наказ перервати операцію та негайно повертатися в Кабул. «Вони купили п’ять автомобілів таксі. На блокпостах вони заявляли, що хочуть привітати талібів, які повернули владу в країні.

 

«Це спрацювало. Було кілька ризикованих моментів, але таліби не вимагали знімати паранджу», — поділилося джерело і додало, що бійці SAS до аеропорту дісталися благополучно.

 

З’явилося відео сміливої операції ГУР у Кабулі

 

Раніше ЗМІ розповіли про таємну евакуаційну операцію США в Афганістані. Операція проходила на секретному об’єкті ЦРУ Eagle Base — на базі, яку підірвали після закінчення евакуації.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.