Британія вакцинувала від COVID третину населення

Насамперед у Британії вакцинують жителів із груп ризику

За три місяці 20 мільйонів жителів Сполученого Королівства отримали щеплення від коронавірусу.

 

У Великобританії першу дозу вакцини від коронавірусу отримали 20 мільйонів осіб, другу дозу — близько мільйона. Про це в неділю, 28 лютого, повідомив прем’єр-міністр країни Борис Джонсон у Twitter.

 

«20 мільйонів осіб по всій Великобританії отримали укол (препарату від COVID-19 — ред.) — величезне національне досягнення і свідчення невтомної роботи співробітників МОЗ, волонтерів, Збройних сил і багатьох інших», — написав глава уряду.

 

Також Джонсон закликав співгромадян вакцинуватися, оскільки, за його словами, у боротьбі з коронавірусом важливе кожне щеплення.

 

 

Відзначимо, вакцинація від коронавірусу стартувала в Британії 8 грудня. Насамперед щеплення отримали пацієнти будинків для літніх людей і співробітники цих установ.

 

За останніми даними, у Сполученому Королівстві з населенням 68,1 мільйона осіб зафіксовано 4,1 мільйона випадків інфікування COVID-19. З них 2,9 мільйона закінчилися одужанням і майже 123 тисячі — смертю заражених.

 

Раніше в Британії було знижено рівень COVID-загрози з максимального п’ятого до четвертого. За словами головних санітарних лікарів Англії, Північної Ірландії, Уельсу і Шотландії, спостерігається послідовне зниження всіх ключових показників із захворюваності.

 

Британія планує послабляти карантин

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.