Британія назвала Росію "країною, що слабне"

Фото: AP Глава розвідки Великобританії MI6 Річард Мур

Лондон і Вашингтон попередили російського лідера Володимира Путіна про наслідки вторгнення в Україну, зазначив глава MI6.

Росія є країною, що «об’єктивно слабшає», заявив глава розвідки Великобританії MI6 Річард Мур в інтерв’ю Sunday Times, опублікованому 25 квітня.

«Росія — об’єктивно слабшає країна в економічному і демографічному плані. Це дуже складний період», — зазначив Мур.

Коментуючи стягування сил РФ до українського кордону, глава британської розвідки зазначив, що Лондон і Вашингтон попередили російського лідера Володимира Путіна про наслідки вторгнення в Україну.

Мур висловив упевненість в тому, що Москва не сумнівається в позиціях обох країн з цього питання, оскільки «канали [спілкування] відкриті».

Росію не чекає легка прогулянка. Преса оцінила ЗСУ

Висловлюючись про звинувачення Чехії щодо російських спецслужб, яких там вважають причетними до вибухів боєприпасів у Врбетіце в 2014 році, Мур заявив про паралелі з Україною.

«Коли ви бачите таку модель безрозсудної поведінки, то, звичайно, потім дивіться на те, що відбувається навколо України і звичайно нас це турбує. Ось чому ми так тісно координуємо свої дії з нашими союзниками — щоб переконатися, що ми посилаємо Путіну «чіткі сигнали», — зазначив глава MI6.

Нагадаємо, що у відповідь на оточення України російськими військами Британія направила в Чорне море два військові кораблі.

Раніше в Британії оцінили шанси в битвах з Росією не в свою користь.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.