"Бла бла бла". Грета Тунберг виступила на екологічному саміті

Грета Тунберг звинуватила світових лідерів у порожніх обіцянках

Грета Тунберг назвала порожніми словами обіцянки світових лідерів вирішити проблеми кліматичної кризи.

 

Шведська екоактівістка Грета Тунберг назвала обіцянки світових лідерів вжити заходів щодо кліматичної кризи — тільки «бла-бла-бла». Про це вона сказала на молодіжному екологічному саміті Youth4Climate в Італії, повідомляє Guardian у вівторок, 28 вересня.

 

Лідери США і країн ЄС неодноразово заявляли про намір досягти вуглецевої нейтральності до середини століття і будівництві «зеленої економіки».

 

«Зелена економіка. Бла-бла-бла. Вуглецева нейтральність до 2050 року. Бла-бла-бла… Слова, які звучать здорово, але поки що не привели до дії. Наші надії і амбіції тонуть в їх порожніх обіцянках», — заявила Тунберг.

 

Грета Тунберг назвала підхід світових лідерів до вирішення проблем клімату «навмисною бездіяльністю» і «зрадою відносно сьогоденням і майбутніх поколінь».

 

 

Нагадаємо, що за півстоліття кількість екстремально жарких днів на Землі зросла вдвічі. Якщо ситуація не виправиться, то вже до 2100 року «тепловий стрес» спіткає більше мільярда людей.

 

Також вчені заявили, що на Європу чекають екстремальні посухи. Кліматична криза призведе до збільшення частоти та інтенсивності літніх посух у декількох європейських регіонах.

 

Демонстрації еко-активістів пройшли в 99 країнах світу

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.