Білорусь вишле ще двох польських дипломатів

Фото: Reuters (архивное фото) Мінськ вишле ще двох польських дипломатів

Польському МЗС вручили ноту з пропозицією керівнику і консулу Генконсульства в Гродно покинути Білорусь протягом 48 годин.

 

У МЗС Білорусі запропонували керівнику і консулу Генерального консульства Польщі в Гродно покинути країну. Про це повідомляє прес-служба відомства у четвер, 11 березня.

 

«У зв’язку з надмірною, асиметричною і деструктивною відповіддю Польщі на правомочне і мотивоване рішення Білорусі щодо консула Генерального консульства Польщі в Бресті Є.Тимофіюка, а також ігноруванням відповідних прохань білоруської сторони, на підставі статей 23 і 55 Віденської конвенції про консульські зносини до польської сторони доведено рішення про недоцільність присутності на території Білорусі керівника і консула Генерального консульства Польщі в Гродно. Польській стороні вручена нота з пропозицією зазначеним особам покинути територію Республіки Білорусь протягом 48 годин», — сказано в повідомленні.

 

У міністерстві додали, що позиція «про неприйнятність героїзації військових злочинців і виправдання геноциду білоруського народу залишатиметься незмінною».

 

Нагадаємо, 9 березня стало відомо, що Білорусь висилає польського дипломата. З країни вишлють польського консула в Бресті через його участь у неофіційному заході, присвяченому Дню пам’яті «проклятих солдатів».

 

Приватизував країну. Фільм про багатство Лукашенка

 

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.