Білорусь купить у РФ зброю більш ніж на $1 млрд

Фото: Пресс-служба президента Беларуси Олександр Лукашенко відвідав військові навчання Захід-2021

Комплексами С-300 повністю перекрито західний напрямок Білорусі. Але додався південний напрямок, зазначив Олександр Лукашенко.

Білорусь планує закупити озброєння в Росії більш ніж на $1 млрд. При цьому обговорюються перспективи поставок Мінську комплексів С-400. Про це сказав Олександр Лукашенко під час відвідування військових навчань Захід-2021 на Обуз-Лесновскому полігоні під Барановичами, повідомляє БЕЛТА в неділю, 12 вересня.

«Зараз комплексами С-300 повністю перекрито західний напрямок Білорусі. Але у нас додався південний напрямок», — цитує Лукашенка видання СБ України. Білорусь сьогодні.

Він зазначив, що в другій частині переговорів у Кремлі з президентом РФ Володимиром Путіним велику увагу було приділено питанням оборони і безпеки.

«Затягла конкретика — від будівництва об’єктів (у тому числі космодром Східний), закінчуючи питанням озброєнь. Ми обговорювали ці проблеми», — додав Лукашенко.

Раніше повідомлялося, що Мінськ чекає від Москви поставок літаків, вертольотів і засобів протиповітряної оборони. Лукашенко обіцяв, що Білорусь «дооснастити».

У Мінську і Москві розповіли про досягнуті домовленості щодо інтеграції

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.