Білорусь і Росія поставили на бойове чергування центр ВПС і ППО

Фото: Минобороны Беларуси Церемонія пройшла на аеродромі 61-ї винищувальної авіаційної бази в Барановичах

Створення центру дозволить зміцнити єдину регіональну систему протиповітряної оборони Союзної держави, вважають у Мінську.

 

Білоруські та російські підрозділи ВПС і ППО заступили на бойове чергування в Білорусі в складі навчально-бойового центру спільної підготовки. Про це повідомила прес-служба Міноборони Білорусі у четвер, 9 вересня.

 

«На аеродромі 61-ї винищувальної авіаційної бази (Барановичі, Брестська область) збройних сил Білорусі пройшов урочистий ритуал заступання на бойове чергування зі спільної охорони черговими силами повітряних кордонів Союзної держави», — йдеться в повідомленні.

 

Одночасно в цей же час у  західній точці країни фахівці зенітних ракетних військ також заступили на бойове чергування з тими ж завданнями і цілями.

 

 

Метою створення навчально-бойового центру є «підвищення професійно-посадової підготовки, вивчення нових зразків техніки, які в найближчій перспективі можуть бути поставлені на озброєння білоруської армії, вдосконалення практичних навичок особового складу підрозділів Збройних сил Білорусі та Військово-космічних сил Росії».

 

У Мінську вважають, що створення центру дозволить «зміцнити практичну складову єдиної регіональної системи протиповітряної оборони Союзної держави».

 

Напередодні повідомлялося, що 8 вересня в навчально-бойовий центр у Білорусі прибули російські винищувачі Су-30СМ.

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.