Без карантину в Німеччині буде по 400 тисяч заражень у день

Фото: Getty Images Без обмежень у Німеччині буде 400 тисяч заражень щодня

Таких темпів епідемія може досягти вже до Різдва, якщо не вводити обмеження, вважають в Інституті Коха.

 

Якщо не вводити карантинні обмеження, то за нинішніх темпів поширення коронавірусу в Німеччині добовий приріст нових заражень до Різдва досягне 400 тисяч. Відповідний прогноз зробив віце-президент Інституту Роберта Коха Ларс Шаде на брифінгу у вівторок, 3 листопада.

 

За його інформацією, за 10 днів у країні зафіксовано подвоєння кількості нових випадків інфікування — якщо на початку жовтня приріст коливався в межах 1-4 тисяч, то через місяць було вже 19 тисяч. Всього з початку епідемії в країні виявили 560379 випадків коронавірусу.

 

Шаде підкреслив, що «загальмувати» цей сценарій можна тільки карантинними заходами. Владі доводиться постійно адаптувати заходи, адже динамічна ситуація вимагає динамічного реагування.

 

Нагадаємо, що раніше Німеччина ввела жорсткий карантин. Нові заходи необхідні для того, щоб система охорони здоров’я впоралася з ситуацією з коронавірусом, заявила канцлер ФРН.

 

Також повідомлялося, що німецька вакцина до кінця року буде готова до фінальної фази випробувань. Проміжні результати досліджень вчені називають «дуже обнадійливими». В останній фазі випробувань візьмуть участь до 30 тисяч добровольців.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.