Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Віктор Медведчук, фото:ОПЗЖ

Політтехнолог Тарас Березовець пише на своїй сторінці в Facebook, головне завдання за підсумком місцевих виборів для Медведчука і Коломойського абсолютно очевидна.

На тлі тотального програшу, за рідкісними винятками, партії президента «Слуга народу» втиснути Зеленського між молотом і ковадлом.

Телеканали і голови Коломойського і Медведчука, починаючи з сьогодні, кинуться в єдиному пориві переконувати країну і самого Зеленського, що він розбитий і врятувати його може тільки підписання нового пакту.

Тарас Березовець розповідає, за умовами цього Пакту, Україна або йде на дострокові вибори Верховної Ради навесні, де «ОПЗЖ», «Наш край» і «за майбутнє!»доб’ють залишки рейтингу «Слуги народу», або Зеленський погоджується на нову коаліцію і новий перерозподіл влади і потоків.

Політтехнолог зазначає, найцікавіше, що можливості відбитися від обох сценаріїв у Зеленського вже не буде. Підсумки виборів будуть для нього розгромними. До речі, на місцях створення коаліцій «слуг» і «ОПЗЖ» вже йде повним ходом. У будь-якому випадку, гучних відставок у владі не уникнути. Найближчі дні будуть дуже «веселими». 

 

https://ukrainci.com.ua/ru/politic/2246-medvedchuk-i-kolomoyskiy-gotuyutsya-rozmazati-zelenskogo-zavdadut-udaru-vzhe-skoro

 

https://www.facebook.com/taras.berezovets

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.