Байден у рази збільшив квоту прийому біженців у США

Байден суттєво підняв квоту на прийом біженців

Чинний ліміт, встановлений колишнім американським лідером Дональдом Трампом, є мінімальним з 1980 року.

 

Президент США Джо Байден підвищив ліміт на прийом у країну біженців з 15 до 62,5 тисяч осіб. Відповідну заяву глави держави оприлюднила в понеділок, 3 травня, прес-служба Білого дому.

 

«Це викреслює встановлену попередньою адміністрацією історично низьку квоту в 15 тисяч осіб, яка не відображає цінності Америки як країни, яка вітає і підтримує біженців», — зазначено в документі.

 

Зазначається, що в планах адміністрації Байдена прийняти в наступному фінансовому році (починається 1 жовтня) 125 тисяч мігрантів, що закладено в представленому Конгресу бюджеті.

 

«Ми збираємося використовувати всі доступні інструменти, щоб допомогти цим біженцям, які пройшли ретельну перевірку й рятуються від жахливих умов у своїх країнах», — резюмував глава Білого дому.

 

Як відомо, квота на прийом 15 тисяч мігрантів — мінімальний показник з 1980 року — була встановлена попереднім американським лідером Дональдом Трампом.

 

Раніше повідомлялося, що в США почався найбільший наплив мігрантів за останні 20 років. У Конгресі стверджували, що сплеск спровокувала адміністрація Байдена.

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.