Байден поговорив з Путіним про російських хакерів

Байден і Путін поспілкувалися про кібератаки

Глави двох країн поспілкувалися телефоном і обговорили кібератаки, які виходять із території РФ, і гуманітарну допомогу для Сирії.

 

Президент США Джо Байден закликав президента РФ Володимира Путіна вплинути на російських хакерів. Про це, зокрема, йшлося під час телефонної розмови, що відбулася в п’ятницю, 9 липня, повідомляє Білий дім.

 

Відомо, що Байден звернув увагу, що необхідно, щоб Путін ужив заходів для припинення діяльності хакерів-здирників, які діють із території Росії.

 

«Президент Байден підтвердив, що Сполучені Штати зроблять усі необхідні дії, щоб захистити свій народ і свою критично важливу ​​інфраструктуру перед обличчям цього безперервного виклику», — підкреслили в Білому домі.

 

Також президенти США і РФ поговорили про відновлення транскордонної гуманітарної допомоги для Сирії, рішення про що сьогодні прийняли в Раді Безпеки ООН.

 

Нагадаємо, 16 червня в Женеві відбулася зустріч американського і російського лідерів, за підсумками якої Байден і Путін дали окремі прес-конференції. Зокрема, Байден передав Путіну список 16 ключових секторів США, які не можна піддавати кібератакам.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.