Байден назвав умову для санкцій проти талібів

Байден не жалкує про виведення військ з Афганістану

Американський лідер наголосив, що не довіряє цьому радікальному руху, втім вважає рішення про виведення військ з Афганістану правильним.

 

Президент США Джо Байден під час прес-конференції заявив, що рішення про введення санкцій щодо терористичного руху «Талібан» залежатиме від поведінки її членів. Слова глави держави наводить прес-служба Білого дому 23 серпня.

 

Відповідаючи на запитання, чи підтримує він санкції проти «Талібану» за певних умов, на чому особливо наполягає Британія, американський президент сказав: «Так. Це залежить від [їхньої] поведінки».

 

Він наголосив, що таліби поки не робили дій, спрямованих проти сил США, а також «поки що в цілому дотримувалися» своїх обіцянок не перешкоджати доступу американців в аеропорт Кабула для евакуації людей.

 

Байдена, крім іншого, запитали, чи довіряє він тепер «Талібану», на що глава держави відповів: «Я нікому не довіряю, у тому числі і вам. Я вас люблю, але, знаєте, не так вже й багато є людей, яким я довіряю».

 

Без героїну, але з шаріатом. План талібів в Афганістані

 

Говорячи про рішення вивести американські війська з Афганістану, що призвело до захоплення влади талібами, Байден зазначив, що воно було правильним.

 

«Ця ідея, як я думаю, залишиться в історії логічним, раціональним і правильним рішенням. Моя робота полягає в тому, щоб приймати рішення, які ніхто інший не буде або не захоче приймати. Я прийняв їх, і я переконаний, що я абсолютно правий», — зазначив він.

 

Американський президент зауважив, що для цієї війни «вже і немає підстав».

 

Раніше Байден заявив, що для США зараз є загрози серйозніші за Афганістан, наприклад, у Сирії і Східній Африці.

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.