Байден і Джонсон обговорили ситуацію в Афганістані

Борис Джонсон і Джо Байден

Американський та британський лідери прийшли до спільної думки, що необхідно забезпечити евакуацію з республіки якомога більшого числа людей.

 

Президент США Джо Байден і прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон в ході телефонної розмови у вівторок, 17 серпня, домовилися провести онлайн-саміт G7 щодо ситуації в Афганістані. Про це повідомила прес-служба Білого дому.

 

«Вони домовилися провести віртуальну зустріч лідерів G7 наступного тижня, щоб обговорити спільну стратегію і підхід», — йдеться в повідомленні. Переговори ініціює Британія, яка зараз головує у Групі семи.

 

Також співрозмовники обговорили необхідність подальшої співпраці щодо Афганістану, включаючи способи надання світовою спільнотою гуманітарної допомоги і підтримки біженцям.

 

У свою чергу у Джонсона додали, що сторони домовилися діяти спільно в забезпеченні евакуації з Кабула іноземців та афганських громадян, які допомагали західній коаліції, у прийдешні дні і тижні, щоб дозволити якомога більшій кількості людей залишити країну.

 

Раніше повідомлялося, що Мінфін США заблокував рахунки афганського уряду в американських банках, щоб закрити талібам до них доступ.

 

ЗМІ дізналися про переговори про владу в Афганістані

 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.