Австрія повертає жорсткий карантин

Фото: сhampionat.com Австрія повертається до жорсткого карантину

Майже на місяць в країні вводять комендантську годину, а закладам громадського харчування дозволено працювати тільки на винос.

Австрія з вівторка, 3 листопада, повертається до жорсткого карантину через пандемію коронавірусу. Про це заявив канцлер Австрії Себастьян Курц в Twitter в суботу, 31 жовтня.

В країні введуть комендантську годину, яка буде діяти до 30 листопада. При цьому австрійцям буде заборонено залишати своє житло з 20:00 до 6:00 для зустрічей або відвідування інших людей. Водночас буде дозволено ходити на роботу, прогулюватися або допомагати іншим людям.

Місцеві ЗМІ пишуть, що в країні також заборонять відвідувати ресторани і кафе. Заклади громадського харчування будуть подавати їжу або напої тільки на винос. Готелям буде дозволено приймати тільки бізнес-клієнтів. Будуть закриті і зоопарки, театри і музеї.

Водночас школи в Австрії продовжать працювати, але австрійська влада перевіряє, чи впливають вони на поширення коронавірусу.

За словами Курца, такі заходи потрібні для того, щоб не допустити перевантаження системи охорони здоров’я.

«Ми усвідомлюємо, що ці заходи непопулярні і означають масове обмеження свободи. Але вони необхідні для полегшення нашого лікування», — додав він.

Нагадаємо, що раніше в Словаччині розпочали загальнонаціональне тестування на COVID-19. Всім словакам роблять тести на антиген, результати якого готові через 15-30 хвилин. Люди, які відмовилися здати тест, повинні самоізолюватись, а за порушення карантину загрожує штраф.

Також повідомлялося, що Португалія заборонила поїздки по країні. Щоб знизити ризик передачі вірусу під час національного свята Всіх Святих, влада Португалії вирішили посилити карантинні вимоги.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.