Алієв приїхав до Нагірного Карабаху

Фото: Скриншот Ільхам Алієв у місті Горадіз

Глава держави відвідав Фізулінський і Джебраїльський райони. Також його кортеж помітили в місті Горадіз.

 

Президент Азербайджану Ільхам Алієв відвідав взяті під контроль армії міста Фізулі і Джебраіл, розташовані в Нагірному Карабасі. Про це повідомляє його прес-служба в понеділок, 16 листопада.

 

«Сьогодні президент Азербайджанської республіки Ільхам Алієв і перша леді Мехрібан Алієва відвідали звільнені від окупації Фізулінський та Джебраїльський райони, в тому числі міста Фізулі і Джебраіл», — йдеться в короткому повідомленні.

 

Також стало відомо, що президентський кортеж Ільхама Алієва помітили в Горадіз Фізулінського району. Відповідне відео з’явилося в YouTube.

 

На ролику видно, як з одного з автомобілів президентського кортежу виходить Алієв у військовій формі. Він вітає людей навколо, а ті аплодують і зустрічають його радісними криками.

 

Згодом люди почали скандувати: «Карабах!».

 

 

Нагадаємо, 9 листопада президент Азербайджану Ільхам Алієв, прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян і президент РФ Володимир Путін підписали спільну заяву про повне припинення військових дій у Нагірному Карабасі. Азербайджанська і вірменська сторони залишаться на зайнятих позиціях, а в регіоні будуть розміщені майже дві тисячі російських миротворців.

 

Київ не визнає російських військових «миротворцями»

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.